1 cd rom, 1 dvd rom, 3 ram memory, 1 hardisk

Shitet nga: Lum Krasniqi 19 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
cd rom edhe dvd rom ASUS jan ne gjendje te rregullt, 3 ram memory jane 256 mb dhe punojne kurse hardisku samsung eshte 80 GB, bej ndrrim me iphone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim