10 euro Hardisk dhe ram memorje per loptop

Shitet nga: pc 26 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten
hardiskat dhe memorjet per loptop
hdd 60gb,20gb
memorje 512,256
10 euro gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim