2 Shtepiza + 1 Monitor Samsung

Shitet nga: valdrin 03 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 Shtepiza dhe 1 Monitor ,
shtepizat jan njona eshte Asus delux tjetra o PX
shtepizat jon prej anglis ,
Monitori oshte Samsung origjinal 19 inch

Performancat e shtepizav jan kto
Asusi = Procesor Pentium 3.2 2 cpu-s Ram memorie 2 GB hardisk 400 giga Kartel grafike invidia 512 MB HD
PX - shtepiza Procesori Pentium 3.2 ghz 2cpu=s
Ram 1.5 GB hardisk 80 kartel grafike invidia me HDMI 512 MB


Bej edhe ndrrimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim