2 kompjutera

Shitet nga: .. 27 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 kompjutera pentium 4HP +
- tavolina
- mausi
- tastjera
- monitori
Dhe pjes te ndryshme per kompjutera

Wiber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim