4gb ddr2 dhe ddr3 ram per server dhe workstation

Shitet nga: ahmet Dje 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
4gb 2Rx4 PC2-5300F-555-11-EO 6cop
2gb 2Rx4 PC2-5300F..........10 cop ,,,,
me shumic dhe pakic qmime te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim