4gb RAMMemorje ddr2 dhe ddr3 per server dhe work..

Shitet nga: ahmet 13 Krr 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ram per server .workstation

4gb 2Rx4 pc2 5300F ,,,,,,,11cop


4GB 2Rx4 PC3L-10600R.......5cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim