8gb 4gb 2gb ddr3 ddr2 ddr ram per llaptop dhe pc

Shitet nga: ahmet Sot 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
ram pc

8gb ddr3=30e
4gb ddr3=15e
2 gb ddr3 =5e
-------------------------


2gb ddr2=.5e

1gb ddr2-...2e
-----------------------------------------
1gb ddr=...3e
--------------------------------------------------------
ram llaptopi
4gb ddr3=,,,15e
2gb ddr3=,,,,5e
2gb ddr2=...5e.....

1gb ddr2=25cop. ...2e

si dhe per server dhe workstation

4gb,2gb ddr2 dhe ddr3 me F,R,E ....
lloje te ndryshme qmime shum shum te lira
kontakt .tel.044 896563..vib..+37744896563

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim