APC Back-UPS RS 800 i përdorur - është shitur

Shitet nga: APC Labeati 08 Maj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ky UPS
Bateriat posa ja kam ble të reja , dy bateria , e mban rrymen per 20-30 minuta.

E pata ble te ri kur u kan 200 euro ne Gjermani, para 3 viteve, mire po tash per momentin spo me nevojitet dhe kam vendosur ta shes

Çmimi është 69 euro shkurt

Eshte aparat mjaft i mire dhe i deshmuar per kualitet siç njihet APC


Mundesi nderrimi me pjese te tjera hardwerike per PC si, HDD etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim