APC Inventor 1400VA 950watt UPS per kalda me pelet

Shitet nga: Leonot 22 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes APC UPS 1400VA 950watt ( inventor ) eshte i pershtatshem per kalda me pelet , inventori e stabilizon tensionin e KEDS'it ( nese tensioni eshte i ulet apo i lart APC e stabilizon ) d.m.th brineri edhe gjat furnizimit me rrjet nga KEDS'i eshte i sigurt 100%.... nga 174volt - 254volt e regullon tensionin ne 220volt , nese tensioni i KEDS'it eshte ma i vogel se 174 volt apo me i lart se 254volt APC shkqyet nga rrjeti dhe punon me bateri

jane te pershtatshem edhe per TV - resiver - PC etj

punon me 2 bateri 2 x 12volt = 24vdc

ne kete qimim nuk jane perfshir baterit

baterit qe funksionojn deri ne 3 or = 100euro dy bateri

APC 250 Euro + baterit 100 Euro totali 350Euro

me garancion 1 vjeqar , ne kete qimim eshte i perfshir edhe montimi brenda Prishtines

ne garancion nuk jane te perfshira vetem demet fizike

punon me 2 x bateri 72amp

eshte i kalibruar per te bere mbushje te kontrolluar te baterive

gjendem ne Prishtin / Lagjia Kalabri afer rrethit te Gardenit

per me shum info na kontaktoni email

lala.n@live.com

ose

tel / viber +377 (0) 44811000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim