ATI RADEON HD 5450 1GB

Shitet nga: trimi 21 Jan 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kartelen grafike ati readon HD 5450 1gb ddr3
Eshte ne gjendje te rregullt me sharing shkon deri 4797 MB VGA DVI HDMI ka paketen dhe CD per drivera te vet

045 338 830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim