Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

Shitet nga: Beki 21 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Adapterin Te ri n e Kese jane ardhur nga Jashte jane pa perdor

Adapterat jane Universal pra per te ghitha paisjet qe kane 12V dhe eshte Charger pra Aqua.

Shes me cmim shume te volitshem vetem 10 Euro copa.

Faeture:
1.100% Brand new 100V - 240V AC to DC power Adapter Charger
2.For 5050/3528 SMD LED Light or LCD Monitor or CCTV
3.Input : 100V-240V 50/60Hz
4.Output : DC 12V 5A 60W
5.Out put adaptor jack size : 5.5mm x 2.5-2.1mm Compatible
6.The adapters Connector inside positive (+) outside negative (-)
7.Power Supply with LED indicator
8.Length of the cable: About 110CM


044238344 Viber
049177089 - Hej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim