Adapter origjinal per loptop acer

Shitet nga: Blerim 29 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Adapteri osht origjinal dhe osht i firmes acer ndoshta bon edhe per naj loptop tjeter se di!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim