Adapter per Llaptop

Shitet nga: Global Service 22 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Posedojme adapter per te gjitha llojet a llaptopeve, me amperazhe dhe voltazhen e duhur. Te gjitha jane te importuar dhe te pa perdorur. Per modelet qe nuk i posedojme ne lokal, mund te beni porosine. Mbrenda 2 jave arrin produkti. Kemi edhe adaptere Universal edhe per paisje tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim