Adapteri per mack book air late 2015

Shitet nga: Nr 28 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet adapteri per mackbook air late 2015, po ashtu kemi edhe modele te tjera te adapterave dhe markave te ndryshme ,me qmime shum te volitshme , e ceku adpaterin jon teperdorur dhe origjinal dhe jan te servisuar dhe te kontrolluar dhe testuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim