Adapteri per mackbook air 2015 late

Shitet nga: Naimi 27 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet adapteri per mackbook air late 2015, adapteri eshte I ardhur nga Canada I servisuar dhe I kontrolluar dhe ne gjendje Shum te rregullt dhe 100 periqind origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim