Antenë e wierelessit per PC (TP-LINK)

Shitet nga: Blond 27 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Antenë e wi-fi per PC ose llaptop qe vendoset mrapa pc dhe bon wierelessi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim