Antena

Shitet nga: Meriton 03 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten antena Nanostation Loco2, Nanostation2, Nanostation LocoM2, NanostationM2, Nanostation Loco5, Nanostation5, Nanostation LocoM5, NanostationM5.

Gjithashtu edhe 4 modulator te kabllorit analog.

Arsyeja e shitjes eshte kalimi ne platformen digjitale kabllore dhe te internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim