Antena

Shitet nga: Dizi 16 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Antena NanostationLoco5 dhe Nano5

Arsyja Shitjes kemi kalu ne Kabllovik

045529381 / 045 500 967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim