Aparatura per porosi me gprs

Shitet nga: gprs 28 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitwt lg aparatura m gprs touch scren dhw me me kamer e modwlit te ri, pajisja eshte ble 1200 eueo mw fatur por shitet me gjysem qmimi per ma shum informata shiqo foto dhe modelin ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim