Aplikacioni per Shitje (makete) "ShitjeSS"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SpaceSoft 18 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë

Aplikacioni eshte shume i pershtatshem per perdorim per shitje ne markete apo lokale te ndryshme , permban modulin e shitjes, hyrje malli, financat dhe kontabilitetin,raportet te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim