Arka per POS

Shitet nga: Global Electronics 19 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Arka per te holla dhe monedha
Mundesi lidhje me printer.
Market, restaurant, etj.
arke, cash box, cash draw, kaca, kasa

Per me shume info. www.ge-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim