Arka per POS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Global Electronics Dje 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Arka per te holla dhe monedha
Mundesi lidhje me printer.
Market, restaurant, etj.
arke, cash box, cash draw, kaca, kasa
5 vende per te holla, 8 vende per monedha

Per me shume info. www.ge-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim