Asus 3.0 ghz (2 CPU)

Shitet nga: Luan 16 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Asus 3.0 ghz dual core 1gb ram 80 gb hdd dvd rom sp3 punon super shtepiza vjen bashk me maus tastatur kamer si dhe gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim