Bateri per laptop HP probook 4730s e re

Shitet nga: Gzim 14 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bateria e re e paperdorur e sapo ardhur nga Zvicrra . Per ata qe posedojn laptop HP probook 4730s . Çmimi eshte 50 euro.

Arsyeja e shtijes eshte se kam diqka tjeter defekt ne laptopin tim personal dhe kam porosit bateri te re pa nevoje .

Kontakti : +377 44 934 957 Vala + Viber
+386 49 274 507 Ipko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim