Bateri

Shitet nga: Lulzim 11 Jan 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Baterit jane te reja ,te importuara nga gjermani dhe vin te paketuara(te pa perdorene)
Viber: +38649811587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim