Bateria per lloptop asus mod x53u

Shitet nga: asus 08 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bateri per lloptop asus per ma shum informata shiko foton dhe hyn ne net, bateri eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim