Baterija Per Lenovo dhe Dell

Shitet nga: IT-Net 28 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes baterija te perdorura per Lenovo T400,T410,T420 dhe per Dell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim