Bejm grumbullimin e katalizatorve dhe pllakav

Shitet nga: Faton 15 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm grombullimin ekatalizatorve dhe pllakave kompjoterike recycle-kleqka blejm me shumic dhe pakic qmimi sipas sasis dhe falitetit te mallit qe ju ofroni.viber +38649264186 dhe +37744830438 te gjitha i blejm per scrap te cilat nuk ju duhen me ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim