Bejme instalim e kameravee neper o bjekte dyqane

Shitet nga: rexhep 30 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bejme instalim ekamerave te objekteve ne menyr profesionale
me qmime shum te volitshe na vizitoni dhe dote bindeni per punen dhe korrektesin gjindemi ne Lipjan ALEA TECH SH.P.K ne Qender te Lipjanit pikerisht ne sheshin Adem Jashari
ose info:045505984 dhe 044761551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim