CCNP Lab Bundle + custom-made rack

Shitet nga: Shkumbin Hoxha 12 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisjet jane te perdoruna 1 vjet dhe jane importuar nga Amerika (dogana dhe taksat e paguara).
Liferimi: 1 dite
Cmimi 900 euro

Te gjitha te dhenat per pajisjet mund te merren ne www.ciscoland.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim