Cisco Switch

Shitet nga: Gzim 25 Shk 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
2 x Switch 3550 48 Port - jane ne gjendje te rregullt, Layer 3 Switch dhe 2 x Switch 2950 24 Port - Layer 2, ne gjendje te rregullt. Jane te pershtatshem per perdorim privat apo biznesor si dhe per trajnime/certifikime ne CISCO (CCNA/CCNP).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim