Cooler Pad

Shitet nga: Global Service 22 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ftohes per llaptop, me madhesi te ndryshme, me usb cable si dhe me porta shtes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim