Cubieboard

Shitet nga: Fjolla 14 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34,99 EUR

Komuna: Prishtinë
Cubieboard 512 MB ram (i mjaftueshem), 4 GB card, sistemi shume stabil operativ Android i instaluar per kyqje me televizor (HDMI) , interneti punon shume mire, kyqje me Hard drive, ka 2 USB porta, fotografite te shfletohen, filmat te shifen (VLC) streaming lajme radio etj. Ka kabell te lidhet me Hard drive PC dhe kabell per rryme.

Vetem personat serioz te lajmerohen.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim