DELL INSPIRON 5100 per pjese

Shitet nga: Alban 24 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Laptopin DELL INSPIRON 5100 per Pjese,Vetem Pllaka ame eshte djegur simbas Serviserit,Por eshte ne gjendje shum te mir dhe te gjitha pjeset tjeta funksionojn,gjithashtu eshte i perdurur pak,Ne pamundsi per ta gjetur Pllaken Ame jam i detyruar ta shes per pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim