Dell Pentium D 3.4Ghz

Shitet nga: Qendrim 11 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Firma: Dell
Processor: Pentium D 3.4Ghz
Hdd: 80Gb SATA , CD/DVD, Floppy drive
Ram Memory: 2 Gb, 4 Gb(Max)
Kartela Grafike: 256 Mb

SO: Windows XP Professional Service Pack 3
Programet: Google Chrome, Office,Skype,Team Viewer, VLC , Utorrent, Cam Studio
antivirus AVG, Maleware, WinRaR, Adobe Reader, Ccleaner.
Si dhe instaloj Programet sipas deshires tuaj.

Shtepiza edhe e ardhur nga Gjermania perafersisht 1 muj para Vitit te Ri eshte shum pak i perdorur. 75 Euro Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim