Dell SAS 10K 1.2TB 2.5inch Server HDD new !

Shitet nga: Dell 09 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dell Sas 10k (10000rpm) 1.2tb hard disk per server me performansa te larta. Hard Disku eshte i ri dhe i formatit 2.5 inch me adapter per ser server swap in!

qmimi i ri ne dell.com accesories eshte 800$ !

Çmimi sipas marrveshjes. Pres bleres serioz.

ndrrim i mundshem. Çmimi sipas marrrveshjes!

049716712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim