Dy cisco router 831 dhe 803 series

Shitet nga: Cisco 28 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dy cisco router 831 dhe 803 siq shihen ne foto njani ska adapter normal qe punojne ne gjendje te mire kujna i vyne le te kontakton,normal qe kta kushtojne shtrejt se dihet cisco eshte numer 1,po une i shes lire se nuk me vyne qmimi per router 803 25 euro,ndersa per 831 - 30euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim