Ftohes per procesor Intel - Origjinal

Shitet nga: Abdullah 16 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ftohesin(cooler) per procesor intel i3/i5/i7, eshte ftohes qe ka ardhur me procesor, dmth osht origjinal dhe punon shum mir.
Ftohesi eshte i perdorur.
Supporton socket-et: LGA - 1150/ 1155/ 1156.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim