Fujitsu siemens qmimi sipas marveshjes

Shitet nga: Faton 23 Nën 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mini laptopin jo ne gjendje te regullt vetem dy dritat i ndezen kur e vnon adapterin nuk e kam pas kerkun per me regullu qmimi sipas marveshjes dhe i voltshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim