GAMER PC ACER - Intel® ™ i7-3770/12RAM/SSD

Shitet nga: Servise+ 08 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

610 EUR

Komuna: Prishtinë
Intel® Core™ i7-3770 Processor

(8M Cache, up to 3.90 GHz)

12GB DDR3 [ CORSAIR ]

SSD 64GB + 1TB SATA

ASUS GT 640 2GB PCI/E 3.0


Per me shume informata dhe kompjuter ( paisje gaming ) munde te shikoni ne faqe

fb.com / serviseplusit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim