Gaming Pro Pc Cmimi Me Marreveshje jo 800

Shitet nga: Gjin 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Case antec. FullHD. Gaming Pc per loja me frafika te medha si Gta V dhe Black ops3. Ka windows 7 8 ose 10 sipas deshires.
Ka intel Xeon gjenerata e parafundit. Ka NvidiaGt630 gaming pro. Kontaktoni ne Viber Whatsapp ose Facebook Gjin Haziri.
Eshe shume i tuajtur pa gervishje apo demtime fizike apo ne software. Eshte per Gaming dhe programe me grafika shume te mira si ato per Arkitekture.ka 1.5terabyte 1500gigabyte gb dhe 16gb ram me SuperMicroMotherboard. Cmimi nderron .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim