Geforce 9500 GT

Shitet nga: Alban 11 Gsh 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kartel Grafike Nvidia Geforce 9500 Gt Ne Gjendje Perfekte...Kartela E Ka 1Gb Dhe 128 Bit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim