Gjë Sende shtien

Shitet nga: Shitsi 03 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet 20euro tv-ja e pc-s në gjendje te rregullt punon.shitet tastatura 3euro e re punon mir nese merr tvn e pcs tastatura vie falas. Shitet edhe ope esi ose stabilizatori mbajts i rrymes per pc shum i mir qmimi i fundit 25euro. Dhe samsung 40euro punon shum mir ka wifi i bojn krejt apilacionet viber whatsap te gjitha per nje telefon. 049 210 166 mundeni edhe n viber te lajmroheni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim