HARD DISK 500GB

Shitet nga: Albion Shala 01 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hard disk me kapacitet 500GB i perdorur me pak se 1 vit, dhe plotesisht ne gjendje te rregullt.
Mund te kontaktoni edhe ne e-mail : Albioni_11@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim