HDD 500GB, TOSHIBA

Shitet nga: V.V 29 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET HDD 500GB, TOSHIBA
Te interesuarit kontaktoni ne nr.
+377 44 511 578 (viber)
+386 49 511 578
mund te takohemi ne Drenas dhe Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim