HDD SATA 2.5" të laptopit shumë llojesh dhe masash

Shitet nga: Adriatik Lepaja 22 Jan 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten HDD laptopi 2.5 inch të madhësive, sasive dhe brendeve të ndryshme

Janë si në vijim:
5x500 GB - 2 of them Thin
2x320 GB
3x250 GB


Janë Western Digital, Seagate, Toshiba, Hitachi

250 GB x 30 Euro
320 GB x 34 Euro
500 GB x 39 Euro

Në gjendje perfekte të testuar me disa programe të ndryshme ...


Fotot janë origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim