HDD per laptop me shumice

Shitet nga: Hasimi 11 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hardiska Sata per laptop me shumice

250 GB
350 GB

10 copa
25 Euro per cope
250 Euro gjithsej
Hardiskat jan te perdorur por te testuar punojn shum mir dhe nuk kersasin.
Shiten vetem me shumice pra te gjithe 10 copa nuk i ndajm.Qmimi eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim