HDD per llaptop 9cop

Shitet nga: ahmet 29 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
hdd per llaptop

750gb x1
640gb x2
500gb x2
320gb x1
250gb x1
160gb x 1
100gbx1 qmime te lira me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim