HONEYWELL - METROLOGIC ORBIT SCANNER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POS NTP 13 Maj 17:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten LEXUES PËR BARKODA Honeywell METROLOGIC me USB kabell te re Ne gjendeje shume te mire si dhe kan GARANCIOn 6 muaj!


skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson termal thermal ls9208 ms7120 ms7820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim