HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One Printer

Shitet nga: Suzana 28 Gsh 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet printeri multi funksional (printim,skenim) me ngjyra dhe bardh e zi. Poashtu, e ka opcionin e printimit wireless duke ju mundesuar printimin nga telefoni mobil. I pershtashem per bizneset dhe zyret e vogla.
Eshte blere ne Dhjetor te 2014.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim